Ba Na Hills

Ba Na Hills jest to jedną z najpiękniejszych gór w prowincji Da Nang.

Góra Ba Na znajduje się na pasie górskim Truong Son. Ośrodek turystyczny Ba Na znajduje sie na szczycie góry Nui Chua, na wysokości 1489 m n.p.m.

W celu dostać się do Ośrodka turystycznego na szczycie góry Nui Chua można pojechać samochodem lub kolej linową. Kolej linowa została oddana do użytku w dniu 25.03.2009r.

Vietnam - The Hidden Charm

Większość ludzi na świecie wie o Wietnamie tylko z wojny z amerykanami, od zakończenia wojny z amerykanami minął prawie 40 lat, powoli ludzie zaczynali odkrywać, że Wietnam, to nie tylko kraj zniszczony w wyniku wojny lecz jest krajem atrakcyjnym pod względem turystycznym, posiada dużo zabytków, obiektów turystycznych wart zwiedzania a wietnamczycy to nie są bandy dzikusów jak przedstawili amerykańscy reżyserzy filmowi w swoich filmach lecz jest to naród z ponad 4000 lat tradycji.

Zatoka Ha Long

Zatoka Hạ Long (po wietnamsku: Vịnh Hạ Long) – zatoka w północnej części Wietnamu, leżąca w pobliżu miasta Hòn Gai (ok. 164 km na południowy wschód od Hanoi).
Zatoka Hạ Long Zajmuje powierzchnię 1553 km², na której rozsianych jest 1969 skalistych wysp i wysepek. Większość wysp ma formę wapiennych słupów wyłaniających się wysoko ponad powierzchnię wody.

Search