Kontakt

Witaj nieznajomy/nieznajoma!

Miło mi, że tu zaglądasz.

Skoro zaglądasz na tą podstronę „kontakt” zapewne chcesz ze mną kontaktować.

Oto moje dane kontaktowe:

  • Imię: Kien
  • Adres: RODO
  • e-mail: dskien(mała-zgrabna-ładna-szczupła-młoda-inteligentna-mądra-małpka)poczta.onet.pl

Wskazówki: Pisz w tytule e-maila konkretny cel kontaktu!

Zapewne pytasz „dlaczego?”

Zaraz ci tłumaczę.

Obecnie w naszej epoce (to nie jest epoka kamienia, epoka żelaza czy jakaś inna epoka). Nasza epoka to jest epoka Internetu, gdzie codziennie bombarduje nas dziesiątki, setki, tysięcy czy nawet setki tysięcy SPAM-ów!

Dziennie dostaję masę SPAM-ów do swojej skrzynki pocztowej!

A co ja robię, gdy otwieram pocztę?

  • W pierwszej kolejności zaznaczam wszystkie SPAMY/podejrzane o spam ( określam na podstawie tytule e-maila i nazwa autora).
  • Potem naciskam jednocześnie 2 klawiszy: Shift + Delete
  • Pozostałe e-maile otwieram, swoim okiem skanuje od góry do dołu, gdy uznam, że to jest SPAM, znowu naciskam Delete.
  • Pozostałe e-maile, które nie są SPAM-ami, czytam i odpiszę.

Jeśli pisałeś/aś do mnie, a nie dostajesz odpowiedzi, to albo uznałem, że spamujesz, albo przez przypadek twój e-mail został skasowany. Jeśli twój e-mail został uznany przez serwer pocztowy za SPAM, on trafi do folderu SPAM. ja tam nie zaglądam do folderu SPAM, więc może się zdarzyć, że wcale twój e-mail nie dotarł do mnie.

Alternatywne adresy do kontaktu na Facebooku:

https://www.facebook.com/kien.dangsy.1

https://www.facebook.com/dskien/

Zazwyczaj nie odbieram rozmowy z nieznanych numerów, więc nie podaję numeru telefonu.

Dostaniesz mój numer telefonu, gdy zostaniemy kumplami!

Cześć!

P.S. nie gniewaj się, że piszę do ciebie na Ty! W internecie, gdy ludzie siebie nie znają, nie wiedzą ile ktoś ma lat, więc wszyscy mówią/piszą na Ty. Zapewne to zauważyłeś/aś jeśli uczestniczyłeś/aś na jakimś forum internetowym!

O mnie

Nazywam się Dang Sy Kien (Đặng Sỹ Kiên), mieszkam w Polsce od 1983r. Co jakiś czas lecę do Wietnamu odwiedzić swoją rodzinę w Hanoi. W Polsce znajomi czasami mnie pytali o Wietnamie, np. Jakie są popularne danie wietnamskie? Jaka religia tam jest? Dlaczego amerykanie przyjechali do Wietnamu? Itd. Właśnie dlatego utworzyłem ten blog o Wietnamie, aby opisać coś o Wietnamie. Zaczynałem robić ten blog kilka lat temu, jednak nie miałem czasu, aby systematycznie dodawać wpisy, artykułu na blogu, pisanie nie jest moją mocną stroną, bardzo powoli mi to idzie, zwłaszcza, że ciągle mi brakuje czasu, oprócz pracy, obowiązku w domu, mam jeszcze inne zainteresowania, interesuję się ogrodnictwem i ziołolecznictwem, w wolnym czasie lubię coś porobić na ogródku, sadzić, zbierać zioła i robić nalewki, syropy do własnego użytku. Od dłuższego czasu oprócz chodzenia do dentysty, to ja nie chodzę do innych lekarzy, sam dbam o swoje zdrowie i sam sobie leczę ziołami.

Aha prawie zapomniałem pisać, że jeszcze interesuję się robieniem wino domowe, od lat robię wino domowe, na początku robiłem wino z ryżu, później, gdy miałem dostęp do ogródka, mam własne owoce, zwłaszcza winogrono, to robię wino owocowe i gronowe, nie robię wg. przepisu, zawsze robię na oko i zawsze mi wychodzi. Co prawda, że czasami mi wychodziło albo za słodkie, albo mniej słodkie, wtedy pomieszam ich ze sobą i wychodzi znakomite wino, które smakuje wszystkim moim znajomym.

Jak już pisałem, że interesuję się ogrodnictwem i ziołolecznictwem, na ogródku i w domu (w doniczkach) sadzę różne zioła, od dłuższego czasu miałem na myśl, aby utworzyć blog o ziołolecznictwem, ale niestety nie mam na to czasu i do tej pory nie mam jeszcze blogu o ziołolecznictwa. Chciałbym na swoim blogu pisać o moich ziołach: Złoty wąs, Żyworódka, Żywokost, Cytryniec chiński, Geranium, Aloes, itd.

Ja jestem perfekcjonistą, wszystko robię dokładnie, starannie i niestety to mi zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego nie mam czasu, aby pisać teksty do umieszczania na blogu. Ja zajmuję się projektowaniem stron internetowych, i bardzo dużo czasu poświęcam na naukę, cały czas się uczę, aby poznać najnowszych technik z dziedziny projektowania stron internetowych. Ja jestem jednym z pierwszych wykonawców stron internetowych, którzy zaczynali robić stron responsywnych (RWD). Gdy ja przestałem już robić stron zwykłych z stałą szerokością i robiłem tylko i wyłącznie stron responsywnych dostosowanych do różnych urządzeń: komputerów, tabletów i smartfonów, to inni wykonawcy wtedy dalej robili i oferowali klientom zwykłych stron z stałą szerokością.

Obecnie przy projektowaniu stron internetowych nie piszę już tradycyjnych arkuszy stylów css, zamiast tego piszę w LESS (osoby, którzy zajmują się projektowaniem stron internetowych zapewne wiedzą co to jest LESS). Jak już wyżej pisałem, że jestem perfekcjonistą, dlatego zawsze robię strony internetowe bardzo starannie, strony mają czyste, przejrzyste kody źródłowe. Podczas robienia strony na bieżąco testuję stronę na każdym etapie pracy, testuję na wszystkich przeglądarkach: FireFox, Google Chrome, Opera, Internet explorer, Safari. Testuję nie tylko na komputerze ale także na tabletach i smartfonach.

Często spotkam w Internecie beznadziejnych stron, które były zrobione nie starannie, one tylko ładnie wyglądają, ale gdy zaglądam do kodów źródłowych, to szkoda słów! Niestety wiele właścicieli stron internetowych, albo nie wiedzą, albo wybierają wykonawców, którzy oferują tanich stron internetowych, no i potem dostają takie strony beznadziejne, wg. mnie to pieniądze wydane na takie beznadziejne strony są to pieniądze wyrzucane w błoto! Ja takich tandetnych stron nie robię, a to dlaczego? Bo ja jestem perfekcjonistą! Jak już coś robię, to musi być dobrze zrobione!

Search